Hasbro Loje Pie Face

SL0525

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje shume argetuese e cila do tju beje te qeshni me ze te larte

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec dhe luhet me 2 ose me shume lojtare

Rrotulloni shigjeten dhe mblidhni piket qe fitoni

Pas cdo grumbullimi te pikeve duhet te mbushni krahun e lodres me krem, vendosni fytyren tek format perkatese dhe te numeroni sa pike fituat.

Nese jeni me fat, dora nuk do tju gjuaj dhe piket tuaja do te dyfishohen

Lojtarit i cili mbledh me shume pike shpallet fitues

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: