Hasbro Egged On Loje me Veze

SL0524

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje shume argetuese per te gjithe familjen, e cila do tju beje te qeshni me ze te larte

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec dhe luhet me 2-4 lojtare

Ne fillim duhet te mbushni vezet me uje (duhet te mbushni 1 veze me pak sa persona luajne)

Rrotulloni shigjeten dhe ajo do tju tregoje veprimin qe do te beni, sa veze do te gjuani dhe kujt do ti gjuani

Lojtarit te cilit nuk i qellon asnje veze me uje shpallet fitues

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: