Hasbro Monopoli Ultimate Banking

SL0521

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loje monopoli Ultimate Banking

MONOPOLY ka vendosur t'i japë një pjesë të pasurisë së tij te gjithe atyre qe e duan

Tani lojtarët munden menjëherë të blejnë pronat, të vendosin qiranë dhe të hapin rrugën për në pasuri.

Secili lojtar merr një kartë bankare dhe njësia Ultimate Banking mban gjurmët e fatit. Ai gjithashtu skanon kartat e pronësisë së lojës dhe mund të nxisë ose të rrëzojë tregun. 

Per femije nga 8 vjec e siper. Luhet me 2 deri ne 4 lojtare

Kerkon 3 bateri 1.5V AAA qe nuk jane te perfshira ne set

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: