Hasbro Monopoli Gamer

SL0520

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loje monopoli Hasbro

Per femije mbi 8 vjec . Luhet me 2-4 lojtare

Perjeto nje aventure dinamike dhe behu i pasur ne nje bote unike.

Luhet me zare dhe monedha me ane te te cilave ju mund te vendosni personazhet

Loja perfshin 4 shenjat e karakterit të Nintendo (Mario, Princess Peach, Yoshi dhe Donkey Kong), 4 kartat e karakterit, 4 kartat e kujtesës, 8 kartat Boss, 16 Kartat Deed Titulli, Numri dhe udhëzuesin e lojës.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: