Yulu Loje Tic Tac Tongue

SL0518

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje unike dhe e vecante per femijet e moshes mbi 4 vjec

Loje interaktive e cila kerkon shpejtesi

Mund te luhet me 2 persona

Nje kameleon me gjuhen e gjate duhet te rrezoje 10 letrat e lojes

Argetohuni ne cdo moment me miqte tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: