Kornize Broadway Gold Shfaq më të madhe

Kornize Broadway Gold

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Brodway me ngjyre gold

Material fiber druri me veshje glitter dekoruese

Korniza qendron vertikalisht  dhe ka permasa 30x40cm

Fotoja ka disa permasa 10x15/ 13x18/ 15x20/ 20x30

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: