Set I Kompletuar per Thonjte

FI0176

Leke 8,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti per te pasur thonj gjithmone te kuruar

Nje set me te gjitha mjetet baze per te bere thonjte

Seti permban:

Fuce (penel) i cili sherben per punimin e thoit dhe aplikimin e xhelit

Dy lima dhe bufer

Kutine me xhelin i cili eshte UV me sasi 26ml

Manikyrin Bazen UV me sasi 15ml

Manikyrin Top Coat UV me sasi 15ml

Manikyr xhel UV me ngjyre te kuqe me sasi 15ml

Prerese tipsash e madhe metalike me ngjyre te kuqe

Pastruese dhe prerese kutikulash metalike

Furce per pastrimin e papastertive dhe pluhurin

Nje kuti me 500 tipsa , nga 50 per 10 madhesi

Ngjitesi tipsave, shume cilesore per zgjatje te kohes qe tipsi qendron ne gisht

Nje set per perdorim profesional ose individual

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: