Kase Red Pocket

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase me ngjyre te kuqe per smartphone Iphone dhe Samsung

Material PU imitim lekure dhe plastike ne pjesen e brendshme

Me dy pjese per hapjen dhe mbylljen

Mbroni telefonin tuaj dhe bejeni ate te duket i bukur gjithmone

Me vend per kartat dhe parate tuaj 

Mbyllje magnetike, mund ta perdorni edhe si mbeshtetese per telefonin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: