Kase Skull Brown

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kase me nje dizenjo shume te vecante

Me kafke ngjyre te zeze, ne material imitim lekure PU dhe qepje anesore

Hapja dhe mbyllja e kases eshte magnetike

Me vende per kartat tuaja dhe parate. Mbani gjithcka qe ju duhet me vete

Mbroni telefonin tuaj dhe bejeni ate te duket i bukur gjithmone

Perdoret edhe si mbeshtetes ne menyre qe te mos e mbani ne dore gjate kohes qe flinsi apo ndiqni programe ne telefon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: