Parfum per Femra Escada Margaretha Ley Tender Light 100 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Escada Margaretha Ley Tender Light 100 ml

AI0239

Leke 6,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Parfum per femra nga Escada Margaretha Ley

Nje spray me sasi prej 100ml Ley Light

Nje arome pranverore dhe qe zgjat

Një buqetë femërore me lule italiane Bergamot, zymbyl dhe një përzierje delikate e aromes se pjeshkes dhe kokosit. 

Parfum origjinal i markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: