Seria - Prek dhe Ndiej

JB0258

Leke 2,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seria Prek dhe Ndiej me 4 libra

Këta libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit te vogëlushët dhe i njohin me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

Librat kane 12 faqe secili dhe jane Prek dhe ndiej - Mjetet që ecin, Gëzuar ditëlindjen

Librat jane te pershtatshem per femije 3-6 vjeç

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Prek dhe ndiej - Mjetet që ecin

Gëzuar ditëlindjen

Fjalët e para

Ferma

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: