Seria - Libra me 18 Melodi

JB0255

Leke 2,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Luaj degjo muzike dhe meso

Nje set me dy libra Piiip-Piiip dhe Ferma e zhurmshme

Librat kane 18 butona. Duke i shtypur, vogëlushët do të dëgjojnë meloditë dhe do të mësojnë plot fjalë të reja.

Per femije te grupmoshes 0-3 vjeç

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Piiip-Piiip, mjetet e urgjencës

Ferma e Zhurmshme

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: