Prestashop Modules

Set Mësim Numra dhe Shkronja

JB0254

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me libra per femije 3-6 vjeç

Dy libra per mesimin e numrave dhe shkronja

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund.

Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Librat kane secili nga 26 faqe

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Shkruaj, fshi ,meso shkronja

Shkruaj, fshi, meso Numrat

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: