Seria - Zbulimet e Para

BOT0279

Leke 2,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me libra per femije nen titullin 'Zbulimet e Para'

Koleksioni permban 4 libra: Kafshet, Planeti Yne, Trupi i njeriut dhe Ferma

Librat kane 37 faqe secili dhe jane te pershtatshem per femijet tuaj te grupmoshes 3-6 vjec

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, keto libra jane te përkryer për një zbulim te gjerave te reja, kafsheve, planeteve, trupit te njeriut apo jetes ne fshat.

Kafshet- Për një fëmijë, adoptimi i një kafshe është shpesh ëndërr, por ka plot gjëra që duhen ditur mbi këto kafshë nëse dëshiron të adoptosh një apo thjesht nëse ke interes për kafshët

Ky libër do t'i ndihmoj fëmijet të zbulojnë kafshët që na bëjnë shoqëri.

Planeti yne- Fëmijët do të zbulojnë përmes këtij libri tiparet e ndryshme të planetit tonë, një udhëtim i mahnitshëm do t'i çojë nëpër oqeane, male, pyje, shkretëtira dhe pole... Do të mahniten nga peizazhet, shumëllojshmëria e bimeve dhe pemëve, sigurisht edhe nga kafshët që jetojnë në këto zona! Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë botën që i rrethon.

Trupi i njeriut- Për një fëmijë të vogël, trupi është një "makinë" paksa e ngatërruar.Ky libër do ta ndihmojë të nisë zbulimin e tij. 

Ferma- Për fëmijët, jeta në ferrnë është shpesh e vështirë për t'u kuptuar. Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë se prej nga vijnë drithërat, qumështu, mishi, leshi, vezët dhe shumë prodhime të tjera. Ata do të zbulojnë jetën në fshat dhe do të njhen me të gjitha kafshët që jetojnë në fermë, nga pula te lopa, nga rosa te delja.

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI DUKE KLIKUAR :

Kafshet 

Planeti yne

Trupi i njeriut 

Ferma

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: