Seria - Gjigandi im i Vogël

BOT0278

Leke 1,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per femijet tuaj nen titullin Seria-Gjigandi im i Vogel qe perfshin Kafshet, Alfabeti & Ngjyrat, Numrat dhe format

Librat jane te pershtatshem per femije 3-6 vjeç. Pa dyshim, është shumë qejf të mësosh me "Gjiganti im i vogël numrat shkronjat apo kafshet

Çdo faqe shoqërohet me ilustrime plot ngjyra dhe me fjalët përkatëse. Secili liber ka 24 faqe

Nese deshironi qe t'i blini librat te ndare klikoni ne platformen me te madhe te shitjes se librit online Bukinist.al

LIBRAT E NDARE I GJENI DUKE KLIKUAR KETU:

Kafshet 

Alfabeti & Ngjyrat 

Numrat & Format

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: