Furre per Thonjte Shfaq më të madhe

Furre per Thonjte

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Furre per thonjte, modeli JD-818

Me llampe te brendshme ne te dy anet

Perdoret per tharjen e manikyrit apo xhelit te thonjve etj.

Vjen ne ngjyre te bardhe. E  thjesht per tu perdorur dhe mjaft ekonomike

Thjesht futeni ne prize dhe shtypni butonin e siperm

Futni doren ose kemben dhe mbeshteteni mire ne siperfaqen e brendshme te furres dhe mbajeni per disa minuta.

LLampa qendron e ndezur 120 sek

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: