Ore per Meshkuj DB me Fushe Blu

DD0077

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj, me forme te rrumbullaket dhe rripi metalik stainless steel

Me ekran analog (jo dixhital) ngjyre blu

Nje ore qe i pershtatet me se miri stilit fashion dhe casual te meshkujve. Ofron stil dhe rehati

Ora ju tregon dhe daten e sakte

Punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: