Ore per Meshkuj Curren M:8280

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj, me forme te rrumbullaket dhe rripi metalik stainless steel

Me ekran analog (jo dixhital) ngjyre blu

Nje ore qe i pershtatet me se miri stilit fashion dhe casual te meshkujve

Ofron stil dhe rehati

Rezistente ndaj ujit deri ne 3 m

Diametri i kurores 40 mm, gjatesia e rripit 16.5 cm, gjeresia 20 mm

Ora punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: