Ore per Meshkuj Ristos me Zinxhir

Leke 4,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj, me forme te rrumbullaket dhe rripi metalik stainless steel

Nje ore qe i pershtatet me se miri stilit fashion dhe casual te meshkujve

Ofron stil dhe rehati. Ajo ju tregon gjithashtu diten dhe daten e sakte

Me ekran dixhital LCD dhe me drite

Rezistente ndaj ujit deri ne  3 AtTM. Mund ta mbani edhe gjate notimit

Diametri i kurores 47 mm, gjatesia e rripit 26 cm, gjeresia 24 mm

Ora punon me bateri

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: