Badi per Vajza Disney Minnie 3 - 24 Muajsh

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Disney Minnie Baby Body

Body me menge te gjata per bebet vajza.

Dezenjo me personzhin e dashur te Disney, Minnie.

Eshte e disponueshme ne tre ngjyra blu, te bardhe dhe roze.

Materiali teper cilesor dhe i bute, per te mos irrituar lekures e femijes.

Te pershtatshme per moshat nga 3 deri ne 24 muajsh.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: