Mbajtese Celesash MB

SM0499

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese celsash MB

Me logon e markes Mont Blanc dhe nje dizenjo metalike 

Me qepje anesore ngjyre te bardhe

Mbani celsat qe perdorni cdo dite ne nje mbajtese te vetme

Nje aksesor i nevojshem per te gjithe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: