Mbajtese Celesash GG

SM0498

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mbajtese celsash GG

Me logon e markes dhe nje dizenjo metalike me tre ngjyrat e flamurit italian

Mbani celsat qe perdorni cdo dite ne nje mbajtese te vetme

Nje aksesor i nevojshem per te gjithe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: