Parfum Viktor&Rolf Flower Bomb EDT 50 ml Shfaq më të madhe

Viktor&Rolf Flower Bomb EDT 50 ml

AI0203

Leke 8,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Flower bomb nga Viktor & Rolf per femra

Parfumi eshte produkt ORIGJINAL i markes dhe vjen ne formatin e shishes 50ml

Arome lulesh e paster dhe e mbushur me freskine e natyres

Nje dhurate e bukur per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: