Parfum Cacharel Tentation Amor Pour Homme EDT 125 ml Shfaq më të madhe

Cacharel Tentation Amor Pour Homme EDT 125 ml

AI0201

Leke 7,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Casharel tentation Amour per meshkuj

Parfum Eau de toilette me formatin 125ml Pour

Produkt ORIGJINAL i markes 

Nje arome flagrante qe zgjat dhe eshte mjaft terheqese

Ide shume e bukur dhurate per te dashurin tuaj kete Shen Valentin

Meshkujt që shijojnë aroma të guximshme dhe gjallëruese do ta gjejnë këtë aromë një shtesë në koleksionin e tyre të parfumeve.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: