Set per Femra Lancome La Vie Est Belle Shfaq më të madhe

Set Lancome La Vie Est Belle

AI0195

Leke 13,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"Jeta eshte e bukur".... sipas gjigandit te parfumerise Lancome 

Nje set per femra i linjes La Vie Est Belle

Seti permban pafumin 50ml dhe body lotion 200ml

Eshte koha per tu kujdesur per lekuren tuaj dhe per te qene gjithmone e fresket

Produtket e Lancome jane te nje koleksioni shume profesional dhe plot freski

I gjithe seti pink, produkt ORIGJINAL i markes

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: