Parfum Versace Yellow Diamond Intense EDP 50 ml Shfaq më të madhe

Versace Yellow Diamond Intense EDP 50 ml

AI0193

Leke 11,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje diamant i vertet ne doren tuaj

Parfum per femra Versace Yellow Intense ne formatin 50ml

Yellow ashtu si drita e diellit kjo arome integrohet ne menyre intensive ne lekuren tuaj

Lule portokalli, jasemine , nje arome luksi e perkryer per stinen e pranveres dhe veres

Produkt ORIGJINAL i markes, nje ide shume e bukur dhurate kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: