Set per Femra Narciso Rodrigues Shfaq më të madhe

Set Narciso Rodrigues Narciso EDP

AI0189

Leke 13,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per femra Narciso Rodrigues

Seti permban nje parfum 50ml, body lotion 75ml dhe xhelin e dushit 75ml

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashuren tuaj

Seti origjinal i markes 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: