Paco Rabanne Lady Million EDT Shfaq më të madhe

Paco Rabanne Lady Million EDT

AI0186

Leke 9,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Paco Rabanne Lady Million per femra

Eau de Toilette my gold me sasi 80 ml

Nje prej emrave me te njohur ne boten e parfumerise

Lady Million është e freskët, me lule dhe me drurë, si një nektar, që zvarritet me delikatese por ende qendron e pranishme.

Nje dhurate shume e bukur per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

Parfumi eshte i markes ORIGJINALE

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: