Gjirafa Ngjyre Pink Prej Pellushi 28cm Shfaq më të madhe

Gjirafa Ngjyre Pink Prej Pellushi 28cm

ALG0914

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gjirafa ngjyre pink prej pellushi.

E markes se njohur te lojrave "TY".

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Me lartesi 28cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: