Makine me Telekomande Emulation Car 8+ No.27-19 B

AIM0034

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine me telekomande per femije

Me ngjyre bojqielli dhe telekomande qe punon me bateri

Modeli No.27-19 B, Emulation Car 

E pershtatshme per femije mbi 8 vjeç qe adhurojne shpejtesine

Nje ide shume e bukur per dhurate kete fundvit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: