Kukull Anna 3+ No.819

AIM0030

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kukulla me e dashur e momentin per vajza vjen tek ju me e bukur se asnjehere

Anna e Frozen me bluze dhe fund shume elegant 

Floket bionde me 2 gersheta

Nje dhurate shume e bukur per vajzat mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: