Kalendar Christmas Shfaq më të madhe

Kalendar Christmas

ZEP0281

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kalendar me babagjyshin e Krishtlindjeve

Dekorues shtepie ose dhome per femijet dhe jo vetem

Me 24 ditet e dhjetorit me ngjyre te kuqe dhe te bardhe

Fotoja ka permasat 12x7cm, e gjithe korniza 50x60 cm

Printimi i fotos eshte i perfshire ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: