Kornize Felipe Blue Shfaq më të madhe

Kornize Felipe Blue

ZEP0223

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize per bebe vajza me ngjyre blu

Ne forme katrore me cdo foto per secilin muaj dhe nje ne mes

Permasat e fotove jane 12 me permasa 5x5 cm ndersa e mesit 9x13 cm

Korniza eshte metalike me pjesen e pasme kadife.

Printimi i fotove eshte i perfshire ne cmim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: