Pino Keshtjella Shfaq më të madhe

Pino Keshtjella

BAO0425

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje loje edukative me forma e ngjyra te ndryshme

Ndihmon femijet tuaj te njohin ngjyrat dhe format ne te njejten kohe qe luani

Formoni keshtjellen. Stimulon imagjinaten dhe sensin e orientimit, planifikimit dhe balances.

E pershtatshme per fmeije mbi 12 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: