Pino Tren Prej Druri Express Shfaq më të madhe

Pino Tren Prej Druri Express

BAO0349

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tren Prej Druri Pino Express

Loje prej druri ne formen e nje treni express

Lokomotiva dhe vagonat, nje mundesi e mire per te mesuar funksionet dhe per tu argetuar

Inkurajon zhvillimin e aftesive motorike, imagjinates, krijimtarise dhe zhdervjelltesi

Loja Pino zhvillon edhe disa cilesi personale te femijes si durimi, kembengulja, planifikimi dhe vete-besimi

Per femije mbi 18 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: