Pino Unazat Didaktike Shfaq më të madhe

Pino Unazat Didaktike

BAO0332

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Unazat Didaktike

Unazat didaktike per femijet mbi 2 vjec.

Loja eshte prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Ajo permban platformen e cila ke te shenuar numrat dhe ngjyrat per te rradhitur unazat.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine e kordinimit sy-dore si dhe aftesine e perqendrimit dhe te menduarit logjik per te dalluar ngjyrat dhe numrat.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: