Pino Pazell me Kuti Stinet 2 Elemente 8 Motive

BAO0330

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pazell me Kuti Stinet 2 Elemente 8 Motive

Puzzle me kuti per femije mbi 3 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Kutia ka 8 motive te ndryshme per te formuar.

Secili nga motivet ka 2 elemente dhe konsiston ne ndertimin e pamjeve me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar stinet, mbeshtet te menduarti logjik.

Permasat:17,5 x 9,5 x 5 см

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: