Pino Pazell Treni 12 Elemente Shfaq më të madhe

Pino Pazell Treni 12 Elemente

BAO0295

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Pazell Treni 12 Elemente

Puzzle me Tren per femije mbi 2 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 12 elemente dhe konsiston ne ndertimin e trenit me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasa:20x17x0.8 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: