Pino Kuba Prej Druri - Perralla Flokarta

BAO0285

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Kuba Prej Druri - Perralla Flokarta

Puzzle me kuba prej druri per femije mbi 18 muajsh.

Ne forme katrore dhe me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 15 elemente dhe konsiston ne ndertimin e perralles se Flokartes.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: