Radhitese-Peshkimi me Magnet, Pino Shfaq më të madhe

Radhitese-Peshkimi me Magnet, Pino

BAO0240

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Radhitese-Peshkimi me Magnet, Pino

Peshko duke gjetur vendin e duhur per kafshet e ujit

Rradhitesja eshte me magnet 

Lodrat Pino janë bërë prej druri natyror të cilësisë së lartë, të shëndetshëm dhe të certifikuar.

Përmes tyre fëmijët, që foshnjë e deri në moshë shkollore, marrin njohuri të gjithanshme, si për shkronjat, numrat, natyrën, profesionet etj.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

Permasat: 30x23.5x0.8 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: