Express-Tren, Pino Shfaq më të madhe

Express-Tren, Pino

BAO0231

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lodra didaktike te markes Pino per femijen tuaj

Nje loje e mrekullueshme me shume mundesi per te mesuar dhe per tu argetuar njekohesisht.

Nje tren ekspres me ngjyra dhe vagona qe konsiston ne shume vagona e lokomotivenme ngjyra

Montimin e pjesëve në një tërësi inkurajon zhvillimin e aftësive motorike, zhdërvjelltësi, abstraksion, zhvillimin e imagjinatës dhe krijimtarisë si dhe cilësi të veçanta personale të fëmijës, si durim, këmbëngulje, planifikimin dhe vetë-besimit.

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes.

Per femije te moshes mbi 18 muaj

Permasat: 44.5X8X10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: