Pate Pino Shfaq më të madhe

Pate Pino

BAO0229

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loje per bebe Pate prej druri te perbere nga dru gome dhe i pikturuar me ngjyra jo toksise me baze uji

Druri prej gome i perket nje grupi te drunjeve jeshil qe jane ne raport te mire me mjedisin dhe mjaft cilesore

Stimulon zhvillimin e intelektit qe eshte shume i rendesishem per femijet e vegjel se bashku me aftësitë motorike dhe sensoret e ndjeshmërise 

Argetoni femijet tuaj ne hapat e pare te jetes duke i mesuar me objektet dhe funksionin e tyre

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes.

Duke u kenaqur e zbavitur gjate lojes, femijet mesojne dhe marrin njohuri te cilet i shfaqin ne mjedisin qe i rrethon

Permasat 28.5x8.3x10 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: