Globo Makine " Hapat e Pare" Shfaq më të madhe

IF0041

Globo Makine " Hapat e Pare"

Leke 4,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje makine e vogel per femijet qe sapo mesojne te ecin

Me rrota timon dhe nje material mjaft cilesore dhe i certifikuar

Per vajza dhe djem mbi 1 vjeç

Makian eshte e markes Globo me permasa: 48.5 x 21.5 x 23 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: