Globo Tabele Druri Me 2 ane me gjatesi te ndryshueshme

IF0021

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tabela e zeze eshte gjithmone aty per te ndihmuar femijet qe te mesojne.

Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale. Me skelet mbajtes dhe gjatesi te ndryshueshme qe shkon deri ne 65 cm

Njera ane e tabeles eshte e zeze per te vizatuar me shkumes, ndersa ana tjeter eshte magnetike ku mund te perdoren shkronjat dhe numrat magnetike si dhe marker.

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Permasat 4.5 x 36.5 x 50 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: