Prestashop Modules
Cante Shpine per Meshkuj Blu e Erret&Zeze Shfaq më të madhe

Cante Shpine per Meshkuj Blu e Erret&Zeze

NZ0019

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shpine per meshkuj blu e erret dhe te zeze

Material rezistent ndaj ujit.

Rripa te zgjatshem sipas deshires.

Ne pjesen perpara ka nje xhep qe mbyllet me zinxhir.

Ne brendesi ka nje hapsir te madhe ku mund te vendosen aksesoret shkollor.

Permasat e cantes: 32cm x 41cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: