Prestashop Modules
Cante Shpine per Meshkuj Bojeqielli&Zeze Shfaq më të madhe

Cante Shpine per Meshkuj Bojeqielli&Zeze

NZ0017

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shpine per meshkuj bojqielli dhe zeze

Material rezistent ndaj ujit.

Rripat marrin gjatesin qe ju deshironi.

Canta eshte e disponueshme me dy ngjyra bojeqelli dhe te zeze.

Ka dy xhepa te medha te cilat mbyllen me zinxhir.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: