Prestashop Modules

Cante Shpine ne 3 Ngjyra

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante Shpine e disponueshme ne tre ngjyra: Blu, Gri dhe Violet.

Ka nje xhep ne pjesen e jashtme xhep te fsheht.

Rripat qe zgjaten sipas deshires, material sfungjeror ne menyre qe mos krijoj shqetesime.

Eshte komode dhe praktike por mbi te gjitha e cilesore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: