Varse

BIL0165

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse Ngjyre Gold

Varese elegante dhe plot stil ngjyre gold

Me rrathe te lidhur ne formen e nje zinxhiri njeri pas tjetrit 

Ne pjesen e mesit disa rrathe jane te veshur me gure te shndritshem

Dizenjo fine pasi krijohen dy zinxhire qe e bejne varesen mjaft stil

Material qe nuk nxihet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: