Vathe dhurate

BIL0188

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe me Topa me Ngjyra

Vathe trendy me topa.

Me ngjyra verore per nje pamje gjithmone te kuruar.

Me topa ne te dyja anet, ballore dhe te pasme.

Ju mund te zgjidhni ngjyren qe deshironi pana, bojqiell ose roze.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: