Makine per Femije Mercedes-Benz XB-MB825R

Leke 25,990

Detajet

Makine per femije e markes Mercedez-Benz modeli XB-MB825R

Nje loje per te argetuar femije tuaj ne menyre te pavarur

E pershatshme per femije mbi 3 vjeç

Me dy motorr dhe bateri ne sedilje

Makina mund te kontrollohet ne distance me telekomande nga nje i rritur

Makina vjen ne 2 ngjyra e bardhe dhe e kuqe

Me rripa sigurimi dhe gjithcka si nje shofer i vertete

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: